Synology NAS | DS925+ | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4 ECC SODIMM | Black
- TootjadSynology
- Mudel: DS925+
- Saadavus: 5
-
833€
Synology NAS | DS925+ | AMD Ryzen | V1500B | Processor frequency 2.2 GHz | 4 GB | DDR4 ECC SODIMM | Black
| All | |
| Draivilahtrid | 4 |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Gross depth (mm) | 223.00 mm |
| Gross height (mm) | 166.00 mm |
| Gross weight | 2.22 kg |
| Gross width (mm) | 199.00 mm |
| Keretüüp | Tower |
| Net weight | 2.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Synology |
| Producer product family | NAS |
| Producer product name | DS925+ |
| Protsessori mudel | V1500B |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Sisemälu tüüp | DDR4 ECC SODIMM |
| Sisemine RAM | 4 GB |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: synology nas ds925 amd ryzen v1500b processor frequency 22 ghz 4 gb ddr4 ecc sodimm black, ds925, synology, kettamassiivid






