TEFAL | Blender | BL2C0130 | Tabletop | 450 W | Jar material Plastic | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | White
- TootjadTEFAL
- Mudel: BL2C0130
- Saadavus: 5
-
41€
TEFAL | Blender | BL2C0130 | Tabletop | 450 W | Jar material Plastic | Jar capacity 1.5 L | Ice crushing | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 405.00 mm |
| Gross weight | 1.89 kg |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | Yes |
| Kiiruste arv | 2 |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| mustmetallid | 1 g |
| Net weight | 1.52 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 51.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 358 g |
| Plastic (No PET) | 18 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | BL2C0130 |
| Suur kann | 1.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.38 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Tabletop |
| Võimsus | 450 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 2.00 g |
Sildid: tefal blender bl2c0130 tabletop 450 w jar material plastic jar capacity 15 l ice crushing white, bl2c0130, tefal, blenderid











