TEFAL | Blender | Turbomix HB1218 | Hand Blender | 350 W | Number of speeds Variable | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: HB1218
- Saadavus: 1
-
31€
TEFAL | Blender | Turbomix HB1218 | Hand Blender | 350 W | Number of speeds Variable | Black
| All | |
| Eemaldatav võll | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 272.00 mm |
| Gross weight | 1.02 kg |
| Gross width (mm) | 108.00 mm |
| Impulssfunktsioon | No |
| Jääpurustamine | No |
| Jahvati | No |
| Kiiruste arv | Variable |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Minihakkija | No |
| Mõõtetops | Yes |
| Muud funktsioonid | Detachable base The anti-splash guard Zelkrom knives Ergonomic handle |
| Net weight | 0.76 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 192 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 260.00 g |
| Plastic (No PET) | 13 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Blender |
| Producer product name | Turbomix HB1218 |
| Segisti varda materjal | Stainless steel |
| Suur kann | 0.8 L |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Mixing cup |
| Tera materjal | Stainless steel |
| Toote värv | Black |
| Turborežiim | No |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 350 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal blender turbomix hb1218 hand blender 350 w number of speeds variable black, hb1218, tefal, kasimikserid

