TEFAL | Fryer Easy Fry and Grill | EY501815 | Power 1550 W | Capacity 4.2 L | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: EY501815
- Saadavus: 5
-
91€
TEFAL | Fryer Easy Fry and Grill | EY501815 | Power 1550 W | Capacity 4.2 L | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Timer, Temperature control, Hot air grilling |
| Gross depth (mm) | 398.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 6.70 kg |
| Gross width (mm) | 314.00 mm |
| Maht | 4.2 L |
| Net weight | 5.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| PET | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Fryer Easy Fry and Grill |
| Producer product name | EY501815 |
| Sisse/välja lüliti | Yes |
| Sisuaken | No |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Vähese rasvaga praadimine | Yes |
| Võimsus | 1550 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal fryer easy fry and grill ey501815 power 1550 w capacity 42 l black, ey501815, tefal, friteerimisvahendid





