Tefal H0560642 So Light 28 cm Induction Pan | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 463.00 mm |
| Gross height (mm) | 78.00 mm |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 168 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: tefal h0560642 so light 28 cm induction pan tefal, h0560642, tefal, pannid





