TEFAL | Iron | FV8066E0 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 270 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performance
- TootjadTEFAL
- Mudel: FV8066E0
- Saadavus: 1
-
88€
TEFAL | Iron | FV8066E0 | Steam Iron | 3000 W | Water tank capacity 270 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performance 280 g/min | Black/Blue
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 280 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 180.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| mustmetallid | 1 g |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 101.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 201.00 g |
| PET | 1 g |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | FV8066E0 |
| Talla tüüp | Durilium Airglide Autoclean |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Black/Blue |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 270 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 1 g |
Sildid: tefal iron fv8066e0 steam iron 3000 w water tank capacity 270 ml continuous steam 50 gmin steam boost performance, fv8066e0, tefal, triikrauad







