TEFAL | Kettle | KI772D | Electric | 2400 W | 1.7 L | Glass | 360 rotational base | Stainless Steel/Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: KI772D
- Saadavus: 5
-
43€
TEFAL | Kettle | KI772D | Electric | 2400 W | 1.7 L | Glass | 360° rotational base | Stainless Steel/Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 1.40 kg |
| Gross width (mm) | 250 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Glass |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 121 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | KI772D |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Stainless Steel/Black |
| Tüüp | Electric |
| Veetaseme indikaator | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal kettle ki772d electric 2400 w 17 l glass 360 rotational base stainless steelblack, ki772d, tefal, veekeetjad




