TEFAL | Kettle | KI831E10 | Electric | 1800 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: KI831E
- Saadavus: 5
-
81€
TEFAL | Kettle | KI831E10 | Electric | 1800 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 204 mm |
| Gross height (mm) | 298 mm |
| Gross weight | 1.69 kg |
| Gross width (mm) | 184 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 1.59 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 714 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 97 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | KI831E10 |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Võimsus | 1800 W |
| Volume (m3) | 0.011185728 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal kettle ki831e10 electric 1800 w 17 l plastic 360 rotational base black, ki831e, tefal, veekeetjad






