TEFAL | Sandwich Maker | SM157236 | 700 W | Number of plates 1 | Black/Stainless steel
- TootjadTEFAL
- Mudel: SM157236
- Saadavus: 5
-
41€
TEFAL | Sandwich Maker | SM157236 | 700 W | Number of plates 1 | Black/Stainless steel
| All | |
| Eemaldatav plaat | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 1.8 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Korpuse materjal | Stainless steel/Plastic |
| Lukuga käepide | Yes |
| mustmetallid | 1 g |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 477 g |
| PET | 3 g |
| Plaatide arv | 1 |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Sandwich Maker |
| Producer product name | SM157236 |
| Saia kuju | Grill |
| Tare other | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.5 kg |
| Toote värv | Black/Stainless steel |
| Tüüp | Sandwich maker |
| Võimsus | 700 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | Yes |
| Wooden | 2 g |
Sildid: tefal sandwich maker sm157236 700 w number of plates 1 blackstainless steel, sm157236, tefal, voileivavalmistajad




