TEFAL Toaster | TT6408 | Power 850 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
- TootjadTEFAL
- Mudel: TT6408
- Saadavus: 5
-
69€
TEFAL Toaster | TT6408 | Power 850 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 196.00 mm |
| Gross height (mm) | 196.00 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 310.00 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Kõrgeletõste mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 145 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 272.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 68.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | TT6408 |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| Toote värv | Black |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 850 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal toaster tt6408 power 850 w number of slots 2 housing material plastic black, tt6408, tefal, rostrid








