TEFAL | Toaster | TT693110 | Power 850 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
- TootjadTEFAL
- Mudel: TT693110
- Saadavus: 4
-
54€
TEFAL | Toaster | TT693110 | Power 850 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Eemaldatav purukandik | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 310.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross height master carton | 400 mm |
| Gross weight | 1.76 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Gross width master carton | 295 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | Yes |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | No |
| mustmetallid | 0.50 g |
| Net weight | 1.16 kg |
| Net weight master carton | 6.306 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 75 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 415.00 g |
| Pesade arv | 2 |
| PET | 40.00 g |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 185.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | TT693110 |
| Stop/tühista-nupp | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Tare weight master carton | 0.943 kg |
| Toote värv | White |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 850 W |
| Võimsusastete arv | 7 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal toaster tt693110 power 850 w number of slots 2 housing material plastic white, tt693110, tefal, rostrid






