TEFAL Toeaster TT7611 White | TEFAL
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross weight | 2.50 kg |
| Gross width (mm) | 315 mm |
| mustmetallid | 1 g |
| Net weight | 1.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1151 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Producer | TEFAL |
| Tare weight (kg) | 1.16 kg |
| Volume (m3) | 0.01323 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tefal toeaster tt7611 white tefal, tt7611, tefal, rostrid




