Toner Cartridge | Cyan
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 380 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross weight | 0.605 kg |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Kassettide kogumine | Yes |
| Kogus | 1 |
| Leheküljetootlus | 1400 lk |
| Maht | Approx 1,400 Pages @ 5% Coverage GB |
| Net weight | 0.243 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 780 g |
| Pakendi kõrgus | 15 cm |
| Pakendi laius | 38.8 cm |
| Pakendi sügavus | 10.5 cm |
| Pakendi tüüp | Box |
| Palette Qty | 152 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 302.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Printimistehnoloogia | LED |
| Printimisvärvid | Cyan |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TN-241C |
| Tare weight (kg) | 0.362 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Toner Cartridge |
| Ühilduvad tooted | HL-3140CW / HL-3150CDW / HL-3170CDW / DCP-9020CDW / MFC-9140CDN / MFC9330CDW / MFC9340CDW |
| Ühilduvus | Suitable for HL-3140CW, HL-3150CDW, HL-3170CDW |
| Volume (m3) | 0.0057 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: toner cartridge cyan, tn241c, brother, tindid ja toonerid





