TP-LINK Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera Tapo C200 4mm/F/2.4, Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notif
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C200
- Saadavus: 5
-
31€
TP-LINK Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera Tapo C200 4mm/F/2.4, Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications, H.264, Micro SD, Max. 128 GB
| All | |
| Audio sisend/väljund | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 177 mm |
| Brutokaal | 0.448 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 145 mm |
| Brutolaius (mm) | 100 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 460 mm |
| Gross height master carton | 430 mm |
| Gross width master carton | 368 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Kaitseomadused | Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications |
| Kogus pakendis | 24 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.0025665 m |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1080 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128 GB |
| Max IR distance | 9.14 m |
| Net weight master carton | 10.752 kg |
| Netokaal | 0.338 kg |
| Objektiivi tüüp | 4mm/F/2.4 |
| Omadused | Night Vision, Remote Control, Two-Way Audio, Sharing to Social Medias, Voice Control (Works with Google Assistant and Amazon Alexa), Local Storage through microSD Card (not included), Tapo App |
| Paber/Papp | 80.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 30.00 g |
| Power over Ethernet tugi | No |
| Producer product family | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera |
| Producer product name | Tapo C200 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.11 kg |
| Tare weight master carton | 1.237 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11 b/g/n |
Sildid: tp-link pantilt home security wi-fi camera tapo c200 4mmf24, privacy mode, sound and light alarm, motion detection and notif, tapo c200, tp-link, kaamerad



