TP-LINK | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera | Tapo C211 | PTZ | 3 MP | 3.83mm | H.264 | Micro SD, Max. 512GB
- TootjadTP-LINK
- Mudel: Tapo C211
- Saadavus: 1
-
36€
TP-LINK | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera | Tapo C211 | PTZ | 3 MP | 3.83mm | H.264 | Micro SD, Max. 512GB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512GB |
| Megapiksel | 3 MP |
| Net weight | 0.44 kg |
| Objektiivi tüüp | 3.83mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 517 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | TP-LINK |
| Producer product family | Pan/Tilt Home Security Wi-Fi Camera |
| Producer product name | Tapo C211 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tp-link pantilt home security wi-fi camera tapo c211 ptz 3 mp 383mm h264 micro sd, max 512gb, tapo c211, tp-link, kaamerad



