Tristar Crepe maker BP-2638 1200 W, Number of pastry 1, Crepe, Silver
- TootjadTristar
- Mudel: BP-2638
- Saadavus: 5
-
28€
Tristar Crepe maker BP-2638 1200 W, Number of pastry 1, Crepe, Silver
| All | |
| Brutokaal | 1.80 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 333.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 348.00 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 0.8 m |
| Kontrolli tüüp | Button |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lukuga käepide | No |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Muud funktsioonid | With a diameter of 30 cm you can make extra large tasty crepes or pancakes for the whole family! The non-stick coating. |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Netokaal | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Producer product family | Crepe maker |
| Producer product name | BP-2638 |
| Reguleeritav termostaat | Yes |
| Saia kuju | Crepe |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Spatula and T-stick |
| Temperatuur | 230 C |
| Toote värv | Silver |
| Tüüp | Crepe maker |
| Võileibade arv | 1 |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar crepe maker bp-2638 1200 w, number of pastry 1, crepe, silver, bp-2638, tristar, vahvlikupsetajad




