Tristar | Dehumidifier | DH-5419 | Power 205 W | Suitable for rooms up to 45 m | Water tank capacity 2.5 L | White
- TootjadTristar
- Mudel: DH-5419
- Saadavus: 5
-
130€
Tristar | Dehumidifier | DH-5419 | Power 205 W | Suitable for rooms up to 45 m³ | Water tank capacity 2.5 L | White
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Timer function |
| Gross depth (mm) | 288 mm |
| Gross height (mm) | 509 mm |
| Gross weight | 10.14 kg |
| Gross width (mm) | 198 mm |
| Kiiruste arv | 2 |
| Müratase | 44 dB |
| Muud funktsioonid | Child safety lock Container with 2.5 litre capacity and daily capacity of 10 litres With integrated handle and castors so you can easily move it Can relieve colds, allergies and respiratory issues |
| Net weight | 9.125 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 60 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 976 g |
| PET | 70.00 g |
| Pinge | 240 V |
| Plastic (No PET) | 39 g |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Dehumidifier |
| Producer product name | DH-5419 |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 45 m |
| Tare weight (kg) | 1.015 kg |
| Toitekaabli pikkus | 1.5 m |
| Töörežiimide arv | 3 |
| Toote värv | White |
| Veemahuti suurus | 2.5 L |
| Ventilaator | No |
| Võimsus | 205 W |
| Volume (m3) | 0.029025216 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar dehumidifier dh-5419 power 205 w suitable for rooms up to 45 m water tank capacity 25 l white, dh-5419, tristar, ohukuivatid






