Tristar | Free standing table hob | KP-6185 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black, White | Electric
- TootjadTristar
- Mudel: KP-6185
- Saadavus: 5
-
21€
Tristar | Free standing table hob | KP-6185 | Number of burners/cooking zones 1 | Rotary | Black, White | Electric
| All | |
| Ekraan | No |
| Elektriliste küpsetustsoonide arv | 1 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 65 mm |
| Gross weight | 1.519 kg |
| Gross width (mm) | 190 mm |
| Juhtimise paigutus | Front |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 100 cm m |
| Kaabli pikkus | 100 cm m |
| Kaal | 1.66 kg |
| Karbikujundus | Tabletop |
| Kontrolli tüüp | Rotary |
| Kõrgus | 25 cm |
| Läbimõõt | 15 cm cooking plate cm |
| Laius | 8.2 cm |
| LED-indikaatorid | Power |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Muud funktsioonid | 1 Burner Adjustable thermostat 5 adjustable settings Heat resisting housing Automatic shut off with interference Power indication light Anti slip feet |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110 g |
| Pealispinna tüüp | Stainless steel |
| Plastic (No PET) | 29 g |
| Pliidiraua tüüp | Electric |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Tristar |
| Producer product family | Free standing table hob |
| Producer product name | KP-6185 |
| Sügavus | 27.5 cm |
| Tare weight (kg) | 0.139 kg |
| Tavaline põleti-/küpsetusala | 1000 W |
| Tavasuuruses põleti/küpsetustsooni diameeter | 15 cm |
| Toote värv | Black, White |
| Tüüp | Hot plate |
| Võimsus | 1100 W W |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.0023465 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar free standing table hob kp-6185 number of burnerscooking zones 1 rotary black, white electric, kp-6185, tristar, lauapliidid





