Tristar KB-7535 Cool box, 35 L, Anthracite | Tristar
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 538.00 mm |
| Gross weight | 7.40 kg |
| Gross width (mm) | 360.00 mm |
| Net weight | 6.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Tristar |
| Tare other | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: tristar kb-7535 cool box, 35 l, anthracite tristar, kb-7535, tristar, jahutuskotid ja termosed

