TunaBone Electric Standing Infrared Patio Heater TB2068S-01 Patio heater 2000 W Number of power levels 3 Suitable for rooms up t
- TootjadTunaBone
- Mudel: TB2068S-01
- Saadavus: 5
-
253€
TunaBone Electric Standing Infrared Patio Heater TB2068S-01 Patio heater 2000 W Number of power levels 3 Suitable for rooms up to 20 m² Black IP45
| All | |
| Brutokaal | 17 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 612 mm |
| Gross height (mm) | 325 mm |
| Gross width (mm) | 512 mm |
| IP klass | IP45 |
| Kõrgus | 195 cm |
| Laius | 45 cm |
| Lampide eluiga | 8000 h |
| Muud funktsioonid | Color temperature: 2400K Switch ON/OFF time: 30 sec. 1.8M power cable Medium waves Heating levels: 3 (800/1200/2000W) |
| Netokaal | 15.1 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1850 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer product family | Electric Standing Infrared Patio Heater |
| Producer product name | TB2068S-01 |
| Remote control | Yes |
| Sobib ruumidele kuni | 20 m |
| Sügavus | 45 cm |
| Taara kaal (kg) | 1.9 kg |
| Tare other | 108.00 g |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Patio heater |
| Võimsus | 2000 W |
| Võimsusastete arv | 3 |
| Volume (m3) | 0.1018368 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
Sildid: tunabone electric standing infrared patio heater tb2068s-01 patio heater 2000 w number of power levels 3 suitable for rooms up t, tb2068s-01, tunabone, kutteseadmed




