TunaBone | Kamado classic 21" grill | Size M | Dark grey
- TootjadTunaBone
- Mudel: TBG21GRAY-01
- Saadavus: 5
-
831€
TunaBone | Kamado classic 21" grill | Size M | Dark grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Grilli läbimõõt | 46.7 cm |
| Gross depth (mm) | 650 mm |
| Gross height (mm) | 980 mm |
| Gross weight | 103.6 kg |
| Gross width (mm) | 640 mm |
| Kaal | 96 kg |
| Läbimõõt | 55 cm |
| Net weight | 94.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi mõõdud (KxLxS) | 77x65x65 cm |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7500 g |
| PET | 500 g |
| Plastic (No PET) | 1000 g |
| Producer | TunaBone |
| Producer product name | Kamado classic 21" grill |
| Sobilik | Up to 8 persons |
| Suurus | M |
| Tare weight (kg) | 9 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Firebox, charcoal plate cooking grill, ash tool, two zone cooking system, two zone deflector, two zone cooking grills, pizza stone, rain cover, grill brush |
| Toote värv | Dark grey |
| Volume (m3) | 0.392 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: tunabone kamado classic 21 grill size m dark grey, tbg21gray-01, tunabone, kupsetamine

