Ubiquiti | Camera G4 Instant | Compact | 5 MP | IPX5, IK04 | H.264
- TootjadUbiquiti
- Mudel: UVC-G4-INS
- Saadavus: 5
-
126€
Ubiquiti | Camera G4 Instant | Compact | 5 MP | IPX5, IK04 | H.264
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 60.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor/Outdoor |
| Kaitseomadused | IPX5, IK04 |
| Keretüüp | Compact |
| Maksimaalne video resolutsioon | 2688 x 1512 pikslit |
| Megapiksel | 5 MP |
| Muud funktsioonid | Night mode: Built-in IR LED illumination and IR cut lter Image settings Color, brightness, sharpness, contrast, white balance, exposure control, 2DNR, 3DNR, NR by motion, masking, text overlay Mobile app UniFi Protect iOS and Android. Wall mount included |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3802 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Ubiquiti |
| Producer product name | Camera G4 Instant |
| Sensors | CMOS sensor |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | White |
| Välkmälu | 2000 MB |
| Videopakkimise formaadid | H.264 |
| Võimsus | 6 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: ubiquiti camera g4 instant compact 5 mp ipx5, ik04 h264, uvc-g4-ins, ubiquiti, kaamerad






