Vogels Wall mount, MA4010-A1, Tilt, 40-65 ", Maximum weight (capacity) 60 kg, VESA 100/400-100/600 mm, Black
- TootjadVogels
- Mudel: MA4010-A1 TILT
- Saadavus: 5
-
26€
Vogels Wall mount, MA4010-A1, Tilt, 40-65 ", Maximum weight (capacity) 60 kg, VESA 100/400-100/600 mm, Black
| All | |
| Brutokaal | 1.447 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 675.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Kaldenurk | 10 |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 35 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 65 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 60 kg |
| Netokaal | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 147.00 g |
| Screen size compatibility | 40-65 " |
| Tare weight (kg) | 0.147 kg |
| Toote nimetus | MA4010-A1 |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 100/400-100/600 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels wall mount, ma4010-a1, tilt, 40-65, maximum weight capacity 60 kg, vesa 100400-100600 mm, black, ma4010-a1 tilt, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





