Vogels Wall mount | SWM 4131 Sonos speaker wall mount for Era 300 | Tilt, Rotation | Maximum weight (capacity) 4.5 kg | White
- TootjadVogels
- Mudel: 8151311
- Saadavus: 5
-
59€
Vogels Wall mount | SWM 4131 Sonos speaker wall mount for Era 300 | Tilt, Rotation | Maximum weight (capacity) 4.5 kg | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, Rotation |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross weight | 1.90 kg |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Kaldenurk | -30/+30 |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | N/A " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 4.5 kg |
| Net weight | 1.67 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | N/A mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | N/A mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 526 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Vogels |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote nimetus | SWM 4131 Sonos speaker wall mount for Era 300 |
| Toote värv | White |
| VESA paigaldamine | No |
| VESA-paigaldusliidesed | N/A mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels wall mount swm 4131 sonos speaker wall mount for era 300 tilt, rotation maximum weight capacity 45 kg white, 8151311, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





