Xiaomi Hair Clipper EU BHR5892EU Operating time (max) 180 min, Number of length steps 14, Lithium, Black, Cordless
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR5892EU
- Saadavus: 5
-
35€
Xiaomi Hair Clipper EU BHR5892EU Operating time (max) 180 min, Number of length steps 14, Lithium, Black, Cordless
| All | |
| Akutehnoloogia | Lithium |
| Baasjaam | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 225.00 mm |
| Brutokaal | 0.47 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 40.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 145.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 230 mm |
| Gross height master carton | 160 mm |
| Gross width master carton | 185 mm |
| Inner carton packing Qty | 5 pc(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Laadimisaeg | 2.5 h |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Maksimaalne juuksepikkus | 41 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Muud funktsioonid | IPX7 waterproof Low noise DC motor |
| Net weight master carton | 1.41 kg |
| Netokaal | 0.27 kg |
| Paber/Papp | 190.00 g |
| Pestav | Yes |
| PET | 44 g |
| Pikkusasendite arv | 14 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 10.00 g |
| Producer product family | Hair Clipper EU |
| Producer product name | BHR5892EU |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight master carton | 0.116 kg |
| TI kaal (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg (max) | 180 min |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: xiaomi hair clipper eu bhr5892eu operating time max 180 min, number of length steps 14, lithium, black, cordless, bhr5892eu, xiaomi, juukseloikusmasinad




