Xiaomi Pad 8 Pro (Gray) 11.2" IPS LCD 2136x3200/4.32GHz&3.53GHz&3.53GHz/512GB/12GB RAM/Android 16/WiFi,BT
- TootjadXiaomi
- Mudel: 72217
- Saadavus: 10
-
729€
Xiaomi Pad 8 Pro (Gray) 11.2" IPS LCD 2136x3200/4.32GHz&3.53GHz&3.53GHz/512GB/12GB RAM/Android 16/WiFi,BT
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 55.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 0.59 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 570 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.22 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi pad 8 pro gray 112 ips lcd 2136x3200432ghz353ghz353ghz512gb12gb ramandroid 16wifi, bt, 72217, xiaomi, tahvelarvutid

