Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
- TootjadXiaomi
- Mudel: ELA5840EU
- Saadavus: 5
-
779€
Xiaomi QLED TV A Pro 2026 | 75 | Smart TV | Google TV | 4K UHD
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 75 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 189 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1870.00 mm |
| Gross height (mm) | 1130.00 mm |
| Gross weight | 31.50 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| HD tüüp | 4K UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Net weight | 28.50 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | QLED TV A Pro 2026 |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.37 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: xiaomi qled tv a pro 2026 75 smart tv google tv 4k uhd, ela5840eu, xiaomi, telerid





