Xiaomi Robot Vacuum 5 Pro EU | Wet&Dry | 5200 mAh | 20000 Pa | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR07WFEU
- Saadavus: 20
-
791€
Xiaomi Robot Vacuum 5 Pro EU | Wet&Dry | 5200 mAh | 20000 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Front HD camera for real-time home view and obstacle marking Extendable mop and side brush for effective edge and corner cleaning Hassle-free anti-tangle design and self-cleaning base station Up to 20mm obstacle crossing Main and side brushes both feature |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 680 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 430 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 8.8 cm |
| Läbimõõt | 35 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 3.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 161 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum 5 Pro EU |
| Tare weight (kg) | 2.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Ukselävede ületamine | 2 cm |
| Veemahuti suurus | 4 L |
| Volume (m3) | 0.130118 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi robot vacuum 5 pro eu wetdry 5200 mah 20000 pa white, bhr07wfeu, xiaomi, robottolmuimejad





