Xiaomi Robot Vacuum S40 EU | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 0.52 L | 10000 Pa | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR084AEU
- Saadavus: 5
-
219€
Xiaomi Robot Vacuum S40 EU | Wet&Dry | 5200 mAh | Dust capacity 0.52 L | 10000 Pa | White
| All | |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Multidimensional hair anti-tangle technology Smart integrated vacuuming and mopping Remote control via Xiaomi Home app 3 water flow output levels for precise dirt removal |
| Gross depth (mm) | 383.00 mm |
| Gross height (mm) | 468.00 mm |
| Gross weight | 5.74 kg |
| Gross width (mm) | 139.00 mm |
| Harja tüüp | 1 main brush and 1 side brush |
| Imemisvõimsus | 10000 Pa |
| Interaktiivne kaart | Multi-floor Mapping |
| Kõrgus | 9.8 cm |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Lasersensorite tehnoloogia | Yes |
| Net weight | 4.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 620.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Robot Vacuum S40 EU |
| Tare weight (kg) | 1.62 kg |
| TI weight (kg) | 0.39 kg |
| Tolmumaht | 0.52 L |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Wet&Dry |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.27 L |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi robot vacuum s40 eu wetdry 5200 mah dust capacity 052 l 10000 pa white, bhr084aeu, xiaomi, robottolmuimejad










