Xiaomi | Smart Scale S200 | Maximum weight (capacity) 150 kg
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR9239GL
- Saadavus: 5
-
20€
Xiaomi | Smart Scale S200 | Maximum weight (capacity) 150 kg
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | Yes |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 300 mm |
| Gross height (mm) | 293 mm |
| Gross weight | 1.464 kg |
| Gross width (mm) | 34 mm |
| Keha rasvaprotsendi analüüs | No |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 150 kg |
| Mälufunktsioon | No |
| Materjal | Tempered glass, engineering plastic |
| Mitme kasutaja tugi | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 280 x 280 x 24.5 mm |
| Muud funktsioonid | Wireless connectivity: Bluetooth Low Energy 5.4 Compatible with Android 8.0 or iOS 12.0 and above |
| Net weight | 1.231 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 289 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 33 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Smart Scale S200 |
| Tare weight (kg) | 0.233 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Dark Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0029886 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: xiaomi smart scale s200 maximum weight capacity 150 kg, bhr9239gl, xiaomi, kaalud






