Xiaomi | Smart Security Camera | C500 Dual EU | PTZ | 4 MP | 5P Optical lenses/ F1.6 | H.265 | MicroSD, max. 256 GB | White
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR8755EU
- Saadavus: 5
-
91€
Xiaomi | Smart Security Camera | C500 Dual EU | PTZ | 4 MP | 5P Optical lenses/ F1.6 | H.265 | MicroSD, max. 256 GB | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Heli tuvastamine | Yes |
| Helisüsteem | Two-way Real-time Voice Calls |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | PTZ |
| Mälupesad | MicroSD, max. 256 GB |
| Megapiksel | 4 MP |
| Muud funktsioonid | Infrared night vision Full colour night vision Real-time crying baby detection Pet detection Virtual fence Dual camera AI detection Linked dual cameras |
| Net weight | 0.30 kg |
| Objektiivi tüüp | 5P Optical lenses/ F1.6 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2077 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Smart Security Camera |
| Producer product name | C500 Dual EU |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Mounting bracket User manual Mounting template sticker Power adapter Power cable Wall mounting accessories pack Warranty card |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Android 8.0 or iOS 12.0 and above |
| Värv | White |
| Veekindel | No |
| Videopakkimise formaadid | H.265 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz/5GHz |
Sildid: xiaomi smart security camera c500 dual eu ptz 4 mp 5p optical lenses f16 h265 microsd, max 256 gb white, bhr8755eu, xiaomi, kaamerad

