2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43" | Waterproof | Silver
- TootjadXiaomi
- Mudel: BHR7216GL
- Saadavus: 1
-
246€
2 Pro | Smart watch | GPS (satellite) | AMOLED | 1.43" | Waterproof | Silver
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraani tüüp | AMOLED |
| Embeeded battery | Yes |
| GPS (satelliit) | Yes |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Gross width (mm) | 75.00 mm |
| Net weight | 0.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3690 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | 2 Pro |
| Pulsimonitor | Yes |
| Screen size | 1.43" |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.005 kg |
| Toote tüüp | Smart watch |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Silver |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






