200 g/m² | A4 | High Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 200 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 1.331 kg |
| Gross width (mm) | 325 mm |
| Gross width master carton | 350 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Net weight | 1.308 kg |
| Net weight master carton | 15.972 kg |
| Packing quantity | 12 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 100 sheets |
| Palette Qty | 648 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 5760 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tare weight master carton | 0.536 kg |
| Tüüp | High Glossy Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00209625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 200 gm a4 high glossy photo paper, pg200100a4, colorway, paber

