220 g/m² | A4 | High Glossy dual-side Photo Paper
| All | |
| Density | 220 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 213 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 327 mm |
| Gross height master carton | 205 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 15 mm |
| Gross width master carton | 335 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Net weight | 0.787 kg |
| Net weight master carton | 19.44 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 50 sheets |
| Palette Qty | 1235 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 2880 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.023 kg |
| Tüüp | High Glossy dual-side Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.001044765 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 220 gm a4 high glossy dual-side photo paper, pgd220050a4, colorway, paber

