220 g/m² | A4 | High Glossy dual-side Photo Paper
| All | |
| Density | 220 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 325.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Kujutegur | A4 |
| Net weight | 0.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | 20 sheets |
| Palette Qty | 2778 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 23.00 g |
| Producer | ColorWay |
| Resolutsioon | 2880 dpi |
| Suurus | A4 |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tüüp | High Glossy dual-side Photo Paper |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 220 gm a4 high glossy dual-side photo paper, pgd220020a4, colorway, paber

