3,5" HDD protection box for 1 HDD, blue Logilink
| All | |
| Brutokaal | 0.10 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Muud funktsioonid | Protection Box for one 3.5 "HDDDrops and WasseresistentHandy housing, lockableCaption label on the boxIdeal for storage of HDDsyour home or officeColour: Blue |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| PET | 10.30 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: 3, 5 hdd protection box for 1 hdd, blue logilink, ua0133, logilink, lisaseadmed

