80mm case ventilation fan, 2 Pin hydro bearing, | Deepcool
- TootjadDeepcool
- Mudel: DP-FDC-XF80
- Saadavus: 5
-
2€
80mm case ventilation fan, 2 Pin hydro bearing, | Deepcool
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross height master carton | 470 mm |
| Gross weight | 0.081 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 380.00 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 80X80X25 mm |
| Muud funktsioonid | High quality black material fan structure.2 pin conection, 12V Low speed RPM to ensure quiet operation.Computer case cooling.Power supply cooling. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Net weight master carton | 19.44 kg |
| Packing quantity | 240.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 61 g |
| Producer | Deepcool |
| Tare weight (kg) | 0.061 kg |
| Tare weight master carton | 0.839 kg |
| Ventilaator | 1800 10%RPM 21.8CFM 20dB(A) |
| Volume (m3) | 0.000297 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: 80mm case ventilation fan, 2 pin hydro bearing, deepcool, dp-fdc-xf80, deepcool, jahutused

