Acer AKW900 | Keyboard | Wired | US International | Black | USB
- TootjadAcer
- Mudel: GP.KBD11.04F
- Saadavus: 5
-
20€
Acer AKW900 | Keyboard | Wired | US International | Black | USB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US International |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 853 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | AKW900 |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: acer akw900 keyboard wired us international black usb, gpkbd1104f, acer, klaviatuurid





