Acer Combo set, wired keyboard and mouse, AAK400, USI (Retail Pack) | Acer AAK400 | Keyboard and Mouse Set | Wired | US | Black
- TootjadAcer
- Mudel: GP.ACC11.03L
- Saadavus: 5
-
26€
Acer Combo set, wired keyboard and mouse, AAK400, USI (Retail Pack) | Acer AAK400 | Keyboard and Mouse Set | Wired | US | Black | Retail Pack
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 95 mm |
| Gross height (mm) | 34 mm |
| Gross weight | 0.65 kg |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi tüüp | Retail Pack |
| Palette Qty | 1538 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | AAK400 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Keyboard and Mouse Set |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00018734 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

