Acer | H6830BD | 4K UHD (3840 x 2160) | 3800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JVK11.001
- Saadavus: 2
-
860€
Acer | H6830BD | 4K UHD (3840 x 2160) | 3800 ANSI lumens | White | Lamp warranty 12 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 255.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross weight | 5.90 kg |
| Gross width (mm) | 352.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 3800 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 10000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Lambi garantii | 12 month(s) |
| Maksimaalne resolutsioon | 4K UHD (3840 x 2160) |
| Net weight | 4.00 kg |
| Objektiivi tüüp | F 1.94-2.12, f 11.90-15.50mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Projector |
| Producer product name | H6830BD |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.13-1.46 |
| Tare weight (kg) | 1.90 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: acer h6830bd 4k uhd 3840 x 2160 3800 ansi lumens white lamp warranty 12 months, mrjvk11001, acer, projektorid



















