Acer | Nitro KG242Y Ebmiix | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAcer
- Mudel: UM.QX2EE.E01
- Saadavus: 5
-
123€
Acer | Nitro KG242Y Ebmiix | 23.8 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 23.8 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 600 mm |
| Gross height (mm) | 133 mm |
| Gross weight | 4.1 kg |
| Gross width (mm) | 390 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 3.2 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 700 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | Nitro KG242Y Ebmiix |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.9 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| VGA (D-Sub) portide arv | 1 |
| Volume (m3) | 0.031122 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







