Acer | P1358I | WXGA (1280x800) | 5000 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- TootjadAcer
- Mudel: MR.JYG11.001
- Saadavus: 1
-
473€
Acer | P1358I | WXGA (1280x800) | 5000 ANSI lumens | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 313.00 mm |
| Heledus | 5000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 20000:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | WXGA (1280x800) |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 134 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | DLP projector |
| Producer product name | P1358I |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.18 - 1.54:1 |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
| WiFi-standardid | 802.11b/g/n |









