Acer | Tablet | Iconia V11-22M-82MJ | 11 " | Mist Green | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G99 | 4 GB | 128 GB | Wi-F
- TootjadAcer
- Mudel: NT.LJQEL.002
- Saadavus: 5
-
287€
Acer | Tablet | Iconia V11-22M-82MJ | 11 " | Mist Green | IPS | 1920 x 1200 pixels | MediaTek | Helio G99 | 4 GB | 128 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 8 MP | Bluetooth | 5.2 | Android | 15
| All | |
| Aku mahutavus | 8000 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 11 " |
| Ekraani tehnoloogia | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 6.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 286.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.50 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product family | Tablet |
| Producer product name | Iconia V11-22M-82MJ |
| Protsessori mudel | Helio G99 |
| Protsessori perekond | MediaTek |
| Sisemälu | 4 GB |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 8 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Mist Green |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |












