Acer TravelMate | TMP414-53-TCO-52H8 | Black | 14 " | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Intel Core i5 | i5-1335U | 16 GB | DDR4 SDRAM
- TootjadAcer
- Mudel: NX.B1TEL.006
- Saadavus: 5
-
741€
Acer TravelMate | TMP414-53-TCO-52H8 | Black | 14 " | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Intel Core i5 | i5-1335U | 16 GB | DDR4 SDRAM | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel UHD Graphics | Windows 11 Pro | 802.11ax | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 1920 x 1200 pikslit |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel UHD Graphics |
| Gross depth (mm) | 460 mm |
| Gross height (mm) | 300 mm |
| Gross weight | 1.60 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| HD tüüp | WUXGA |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 84 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Acer |
| Producer product family | TravelMate |
| Producer product name | TMP414-53-TCO-52H8 |
| Protsessori mudel | i5-1335U |
| Protsessori perekond | Intel Core i5 |
| Protsessori sagedus | 1.3 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 4.6 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR4 SDRAM |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00966 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






