Acer Wired Keyboard, AKW320, with Smart Card reader USI (retil pack) | Acer
- TootjadAcer
- Mudel: GP.KBD11.05B
- Saadavus: 5
-
40€
Acer Wired Keyboard, AKW320, with Smart Card reader USI (retil pack) | Acer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 1.03 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.88 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 427 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 130.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Acer |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

