Acer | XF270 X1biiph | 27 " | IPS | 16:9 | 200 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 2 | Black
- TootjadAcer
- Mudel: UM.HX0EE.101
- Saadavus: 5
-
141€
Acer | XF270 X1biiph | 27 " | IPS | 16:9 | 200 Hz | 4 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 250.00 mm |
| Gross height (mm) | 540.00 mm |
| Gross weight | 7.80 kg |
| Gross width (mm) | 570.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 200 Hz |
| Net weight | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Acer |
| Producer product name | XF270 X1biiph |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





