ADATA AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card 128 GB, MicroSDXC, Flash memory class 10, Adapter, 80 MB/s, 100 MB/s
- TootjadADATA
- Mudel: AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
- Saadavus: 5
-
58€
ADATA AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card 128 GB, MicroSDXC, Flash memory class 10, Adapter, 80 MB/s, 100 MB/s
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 15.00 mm |
| Brutokaal | 0.01 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 2.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 11.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 25 g |
| Kaitseomadused | Waterproof Shockproof X-ray-proof Static-proof Resistant to extreme temperatures |
| Kirjutamise kiirus | 80 MB/s |
| Klass | Video Speed Class 30 (V30) Application Performance Class 2 (A2) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Lugemise kiirus | 100 MB/s |
| Maht | 128 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Mäluadapter kaasa arvatud | Adapter |
| Mõõdud (l x s x k) | 15 x 11 x 1 mm |
| Muud funktsioonid | UHS-I (U3) High endurance 4K, 8K, 3D, or 360 video recording Ideal for dashcams and surveillance systems For continuous recording and constant re-recording Provides a faster, smoother app experience Detects and fixes a wider range of data error |
| Netokaal | 0.00 kg |
| Paber/Papp | 5.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2 g |
| Põrutuskindel | Yes |
| Producer product name | AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1 Memory Card |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Tüüp | MicroSDXC |
| Välkmälu klass | 10 |
| Veekindel | Yes |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adata ausdx128gui3v30sha2-ra1 memory card 128 gb, microsdxc, flash memory class 10, adapter, 80 mbs, 100 mbs, ausdx128gui3v30sha2-ra1, adata, malukaardid




