ADATA USB Flash Drive UV250 32 GB, USB 2.0, Silver
- TootjadADATA
- Mudel: AUV250-32G-RBK
- Saadavus: 5
-
12€
ADATA USB Flash Drive UV250 32 GB, USB 2.0, Silver
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 52.40 mm |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 15.35 mm |
| Brutolaius (mm) | 24.95 mm |
| Eritunnused | Convenient capless design Includes a strap hole to attach to lanyard or keychain |
| Garantii | 60 month(s) |
| Kaal | 5.6 g |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Liidese tüüp | USB 2.0 |
| Maht | 32 GB |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Paber/Papp | 8.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 2.00 g |
| Producer product family | USB Flash Drive |
| Producer product name | UV250 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Silver |
| Ühilduvus | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10, Mac OS X 10.6 or later, Linux kernel 2.6 or later, with no device driver needed |
| WEE klassifikatsioon | CL109:6:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: adata usb flash drive uv250 32 gb, usb 20, silver, auv250-32g-rbk, adata, usb malupulgad


