ADATA | XPG GAMMIX D10 | 32 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
- TootjadADATA
- Mudel: AX4U320016G16A-DB10
- Saadavus: 1
-
735€
ADATA | XPG GAMMIX D10 | 32 GB | DDR4 | 3200 MHz | PC/server | Registered No | ECC No
| All | |
| ECC | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross weight | 0.108 kg |
| Gross width (mm) | 124 mm |
| Komponent | PC/server |
| Maht | 32 GB |
| Mälu kujutegur | 288-pin |
| Mälu paigutus (moodulid x suurus) | 2x16 GB |
| Mälu pinge | 1.35 V |
| Mälu taktsagedus | 3200 MHz |
| Net weight | 0.098 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6194 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | XPG GAMMIX D10 |
| Registreeritud | No |
| Sisemälu tüüp | DDR4 |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000279 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata xpg gammix d10 32 gb ddr4 3200 mhz pcserver registered no ecc no, ax4u320016g16a-db10, adata, malud





