ADATA | XPG Gammix S70 BLADE | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7400 MB/
- TootjadADATA
- Mudel: AGAMMIXS70B-512G-CS
- Saadavus: 5
-
152€
ADATA | XPG Gammix S70 BLADE | 512 GB | SSD form factor M.2 2280 | Solid-state drive interface PCIe Gen4x4 | Read speed 7400 MB/s | Write speed 2600 MB/s
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 85.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Gross width (mm) | 25.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 2600 MB/s |
| Lugemise kiirus | 7400 MB/s |
| Muud funktsioonid | High-temperature resistant aluminum heatsink |
| NAND-välkmälukomponent | 3D NAND |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9091 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| PET | 20.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen4x4 |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | ADATA |
| Producer product name | XPG Gammix S70 BLADE |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Ühilduvus | NVMe 1.4 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata xpg gammix s70 blade 512 gb ssd form factor m2 2280 solid-state drive interface pcie gen4x4 read speed 7400 mb, agammixs70b-512g-cs, adata, ssd





